RC2010FK-0793K1L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0793K1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 93.1K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-0793K1L Yageo
    RC2010FK-0793K1L Yageo
    RC2010FK-0793K1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0793K1L is described as RES SMD 93.1K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM