RC2010JK-071K6L Yageo
  • Part Number: RC2010JK-071K6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.6K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010JK-071K6L Yageo
    RC2010JK-071K6L Yageo
    RC2010JK-071K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010JK-071K6L is described as RES SMD 1.6K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM