RC2010JK-07680KL Yageo
  • Part Number: RC2010JK-07680KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 680K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010JK-07680KL Yageo
    RC2010JK-07680KL Yageo
    RC2010JK-07680KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010JK-07680KL is described as RES SMD 680K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA