RC2010JK-078M2L Yageo
  • Part Number: RC2010JK-078M2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 8.2M OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010JK-078M2L Yageo
    RC2010JK-078M2L Yageo
    RC2010JK-078M2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010JK-078M2L is described as RES SMD 8.2M OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A