RC2512FK-0731K6L Yageo
  • Part Number: RC2512FK-0731K6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 31.6K OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-0731K6L Yageo
    RC2512FK-0731K6L Yageo
    RC2512FK-0731K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-0731K6L is described as RES SMD 31.6K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"