RC2512FK-07536RL Yageo
  • Part Number: RC2512FK-07536RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 536 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-07536RL Yageo
    RC2512FK-07536RL Yageo
    RC2512FK-07536RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-07536RL is described as RES SMD 536 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F