RC2512FK-07604RL Yageo
  • Part Number: RC2512FK-07604RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 604 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-07604RL Yageo
    RC2512FK-07604RL Yageo
    RC2512FK-07604RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-07604RL is described as RES SMD 604 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.