RC2512FK-0775KL Yageo
  • Part Number: RC2512FK-0775KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 75K OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-0775KL Yageo
    RC2512FK-0775KL Yageo
    RC2512FK-0775KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-0775KL is described as RES SMD 75K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE