RC2512JK-073R9L Yageo
  • Part Number: RC2512JK-073R9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.9 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512JK-073R9L Yageo
    RC2512JK-073R9L Yageo
    RC2512JK-073R9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-073R9L is described as RES SMD 3.9 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F