RC2512JK-074M3L Yageo
  • Part Number: RC2512JK-074M3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.3M OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512JK-074M3L Yageo
    RC2512JK-074M3L Yageo
    RC2512JK-074M3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-074M3L is described as RES SMD 4.3M OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS