RE0402FRE07220KL Yageo
  • Part Number: RE0402FRE07220KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 220K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RE0402FRE07220KL Yageo
    RE0402FRE07220KL Yageo
    RE0402FRE07220KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RE0402FRE07220KL is described as RES SMD 220K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"