RE0402FRE073K83L Yageo
  • Part Number: RE0402FRE073K83L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.83K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RE0402FRE073K83L Yageo
    RE0402FRE073K83L Yageo
    RE0402FRE073K83L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RE0402FRE073K83L is described as RES SMD 3.83K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM