RE0603FRE07442RL Yageo
  • Part Number: RE0603FRE07442RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 442 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RE0603FRE07442RL Yageo
    RE0603FRE07442RL Yageo
    RE0603FRE07442RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RE0603FRE07442RL is described as RES SMD 442 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH