RL2010FK-070R033L Yageo
  • Part Number: RL2010FK-070R033L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.033 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 65,184
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RL2010FK-070R033L Yageo
    RL2010FK-070R033L Yageo
    RL2010FK-070R033L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL2010FK-070R033L is described as RES 0.033 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM