RSF100JB-73-9R1 Yageo
  • Available: 3,862
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-9R1 Yageo
    RSF100JB-73-9R1 Yageo
    RSF100JB-73-9R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-9R1 is described as RES 9.1 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE