RT0201FRE0730R9L Yageo
  • Part Number: RT0201FRE0730R9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30.9 OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0201FRE0730R9L Yageo
    RT0201FRE0730R9L Yageo
    RT0201FRE0730R9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0201FRE0730R9L is described as RES SMD 30.9 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V