RT0201FRE0731K6L Yageo
  • Part Number: RT0201FRE0731K6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 31.6K OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0201FRE0731K6L Yageo
    RT0201FRE0731K6L Yageo
    RT0201FRE0731K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0201FRE0731K6L is described as RES SMD 31.6K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X