RT0201FRE0738K3L Yageo
  • Part Number: RT0201FRE0738K3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 38.3K OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0201FRE0738K3L Yageo
    RT0201FRE0738K3L Yageo
    RT0201FRE0738K3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0201FRE0738K3L is described as RES SMD 38.3K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A