RT0402CRD07316RL Yageo
  • Part Number: RT0402CRD07316RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 316 OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0402CRD07316RL Yageo
    RT0402CRD07316RL Yageo
    RT0402CRD07316RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0402CRD07316RL is described as RES SMD 316 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB