RT0603CRD074K42L Yageo
  • Part Number: RT0603CRD074K42L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.42K OHM 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603CRD074K42L Yageo
    RT0603CRD074K42L Yageo
    RT0603CRD074K42L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603CRD074K42L is described as RES SMD 4.42K OHM 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG