RT0603CRE0711KL Yageo
  • Part Number: RT0603CRE0711KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11K OHM 0.25% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603CRE0711KL Yageo
    RT0603CRE0711KL Yageo
    RT0603CRE0711KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603CRE0711KL is described as RES SMD 11K OHM 0.25% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS