RT0603WRD0718K2L Yageo
  • Part Number: RT0603WRD0718K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 18.2K OHM 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603WRD0718K2L Yageo
    RT0603WRD0718K2L Yageo
    RT0603WRD0718K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603WRD0718K2L is described as RES SMD 18.2K OHM 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"