RT0603WRD07464RL Yageo
  • Part Number: RT0603WRD07464RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 464 OHM 0.05% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603WRD07464RL Yageo
    RT0603WRD07464RL Yageo
    RT0603WRD07464RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603WRD07464RL is described as RES SMD 464 OHM 0.05% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE