RT0805BRC0746K4L Yageo
  • Part Number: RT0805BRC0746K4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 46.4K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805BRC0746K4L Yageo
    RT0805BRC0746K4L Yageo
    RT0805BRC0746K4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805BRC0746K4L is described as RES SMD 46.4K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM