RT0805WRC0713R3L Yageo
  • Part Number: RT0805WRC0713R3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13.3 OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805WRC0713R3L Yageo
    RT0805WRC0713R3L Yageo
    RT0805WRC0713R3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805WRC0713R3L is described as RES SMD 13.3 OHM 0.05% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE