RT0805WRD07120KL Yageo
  • Part Number: RT0805WRD07120KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 120K OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805WRD07120KL Yageo
    RT0805WRD07120KL Yageo
    RT0805WRD07120KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805WRD07120KL is described as RES SMD 120K OHM 0.05% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM