RT0805WRD07191KL Yageo
  • Part Number: RT0805WRD07191KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 191K OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805WRD07191KL Yageo
    RT0805WRD07191KL Yageo
    RT0805WRD07191KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805WRD07191KL is described as RES SMD 191K OHM 0.05% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM