RT1206CRD0742R2L Yageo
  • Part Number: RT1206CRD0742R2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 42.2 OHM 0.25% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206CRD0742R2L Yageo
    RT1206CRD0742R2L Yageo
    RT1206CRD0742R2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206CRD0742R2L is described as RES SMD 42.2 OHM 0.25% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM