RT1206CRE07365KL Yageo
  • Part Number: RT1206CRE07365KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 365K OHM 0.25% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206CRE07365KL Yageo
    RT1206CRE07365KL Yageo
    RT1206CRE07365KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206CRE07365KL is described as RES SMD 365K OHM 0.25% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK