RT1210CRD0712KL Yageo
  • Part Number: RT1210CRD0712KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 12K OHM 0.25% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210CRD0712KL Yageo
    RT1210CRD0712KL Yageo
    RT1210CRD0712KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210CRD0712KL is described as RES SMD 12K OHM 0.25% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"