RT1210CRD07280KL Yageo
  • Part Number: RT1210CRD07280KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 280K OHM 0.25% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210CRD07280KL Yageo
    RT1210CRD07280KL Yageo
    RT1210CRD07280KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210CRD07280KL is described as RES SMD 280K OHM 0.25% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM