RT1210DRD07127RL Yageo
  • Part Number: RT1210DRD07127RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 127 OHM 0.5% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210DRD07127RL Yageo
    RT1210DRD07127RL Yageo
    RT1210DRD07127RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210DRD07127RL is described as RES SMD 127 OHM 0.5% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM