RT1210FRE071K47L Yageo
  • Part Number: RT1210FRE071K47L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.47K OHM 1% 1/4W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1210FRE071K47L Yageo
    RT1210FRE071K47L Yageo
    RT1210FRE071K47L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1210FRE071K47L is described as RES SMD 1.47K OHM 1% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT