RT2010FKE07931RL Yageo
  • Part Number: RT2010FKE07931RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 931 OHM 1% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2010FKE07931RL Yageo
    RT2010FKE07931RL Yageo
    RT2010FKE07931RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2010FKE07931RL is described as RES SMD 931 OHM 1% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE