RT2512CKB07127RL Yageo
  • Part Number: RT2512CKB07127RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 127 OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB07127RL Yageo
    RT2512CKB07127RL Yageo
    RT2512CKB07127RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB07127RL is described as RES SMD 127 OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE