RT2512CKB07137RL Yageo
  • Part Number: RT2512CKB07137RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 137 OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB07137RL Yageo
    RT2512CKB07137RL Yageo
    RT2512CKB07137RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB07137RL is described as RES SMD 137 OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB