RT2512CKB071K2L Yageo
  • Part Number: RT2512CKB071K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.2K OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB071K2L Yageo
    RT2512CKB071K2L Yageo
    RT2512CKB071K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB071K2L is described as RES SMD 1.2K OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"