RT2512CKB071K6L Yageo
  • Part Number: RT2512CKB071K6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.6K OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB071K6L Yageo
    RT2512CKB071K6L Yageo
    RT2512CKB071K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB071K6L is described as RES SMD 1.6K OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"