RT2512CKB07210RL Yageo
  • Part Number: RT2512CKB07210RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 210 OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB07210RL Yageo
    RT2512CKB07210RL Yageo
    RT2512CKB07210RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB07210RL is described as RES SMD 210 OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT