RT2512CKB0746R4L Yageo
  • Part Number: RT2512CKB0746R4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 46.4 OHM 0.25% 3/4W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT2512CKB0746R4L Yageo
    RT2512CKB0746R4L Yageo
    RT2512CKB0746R4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT2512CKB0746R4L is described as RES SMD 46.4 OHM 0.25% 3/4W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM