SQM700JB-39K Yageo
  • More about SQM700JB-39K Yageo
    SQM700JB-39K Yageo
    SQM700JB-39K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. SQM700JB-39K is described as RES 39K OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE