BAW56WH6327
BAW56WH6327
1 match, viewing page 1 of 1
Filters
All Manufacturer
Infineon
All Manufacturer
Infineon
EU ROHS
China RoHs
Reach compliant
BAW 56W H6327
Mfr. Part:
BAW 56W H6327
Manufacturer:
Status:
Description:
DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT323