SPD73-472M
Manufacturer Name: API Delevan
  • Part Number: SPD73-472M
  • Description
    FIXED IND 4.7UH 2.15A 50 MOHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SPD73-472M API Delevan
    SPD73-472M API Delevan
    SPD73-472M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD73-472M is described as FIXED IND 4.7UH 2.15A 50 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.