1SF26-L120-00C-100 (RC) 3M
  • Part Number: 1SF26-L120-00C-100 (RC)
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: 26 POS SHRNK DLTA RIB CBL ASSY 1
  • Category: D-Sub Cables
  • Status:
  • More about 1SF26-L120-00C-100 (RC) 3M
    1SF26-L120-00C-100 (RC) 3M
    1SF26-L120-00C-100 (RC) is manufactured by 3M and is categorized in the D-Sub Cables category. 1SF26-L120-00C-100 (RC) is described as 26 POS SHRNK DLTA RIB CBL ASSY 1. Perfect Parts is a supplier of D-Shaped Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> D-Sub Cables from all manufacturers
    ---> D-Shaped Connectors by sub category
  • More About  D-Sub Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM