8M26-AA0402-0.50 3M
  • Part Number: 8M26-AA0402-0.50
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CABLE MINI SAS 26POS 0.5M
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • More about 8M26-AA0402-0.50 3M
    8M26-AA0402-0.50 3M
    8M26-AA0402-0.50 is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Cables category. 8M26-AA0402-0.50 is described as CABLE MINI SAS 26POS 0.5M. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Pluggable Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK