929450-01-13-EU 3M
  • More about 929450-01-13-EU 3M
    929450-01-13-EU 3M
    929450-01-13-EU is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929450-01-13-EU is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM