929450-01-16-EU 3M
  • Available: 29
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 929450-01-16-EU 3M
    929450-01-16-EU 3M
    929450-01-16-EU is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929450-01-16-EU is described as CONN HEADER 16POS STR .100" GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM