929500-01-16-RK 3M
  • More about 929500-01-16-RK 3M
    929500-01-16-RK 3M
    929500-01-16-RK is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929500-01-16-RK is described as CONN HEADER .100 SNGL R/A 16POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE