929647-02-12-I 3M
  • Available: 40
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 929647-02-12-I 3M
    929647-02-12-I 3M
    929647-02-12-I is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929647-02-12-I is described as CONN HEADER .100 SNGL STR 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"