929647-08-18-EU 3M
  • More about 929647-08-18-EU 3M
    929647-08-18-EU 3M
    929647-08-18-EU is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 929647-08-18-EU is described as CONN HEADER 18POS STR .100" GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH